To jest stara, nieaktualizowana już wersja portalu wydziałowego. Zapraszamy na www.mimuw.edu.pl.
Wydział MIM Uniwersytet WarszawskiFaculty of MIM University of Warsaw

Wyszukiwarka

Pomiń menu

Akademickie Mistrzostwa Polski w Programowaniu Zespołowym

Akademickie Mistrzostwa Polski w Progamowaniu Zespołowym są polskim odpowiednikiem konkursu ICPC. Pierwsze mistrzostwa odbyły się w roku 1996 w Poznaniu. W mistrzostwach biorą udział reprezentacje wszystkich najlepszych informatycznych uczelni w kraju. Każda uczelnia może być reprezentowana przez kilka zespołów. Do roku 2014 zespoły Wydziału MIM UW zawsze zwyciężały w tych zawodach.


Osiągnięcia

2016 1. miejsce (Wojciech Nadara, Marcin Smulewicz i Marek Sokołowski)
2. miejsce (Kamil Dębowski, Mateusz Radecki i Marek Sommer)
4. miejsce (Maciej Hołubowicz, Konrad Paluszek i Jan Tabaszewski)
7. miejsce (Patryk Czajka, Karol Farbiś i Krzysztof Pszeniczny)
10. miejsce (Jakub Skorupski, Jakub Staroń i Michał Wiatrowski)
2015 1. miejsce (Kamil Dębowski, Błażej Magnowski i Marek Sommer)
2. miejsce (Wojciech Nadara, Marcin Smulewicz i Marek Sokołowski)
4. miejsce (Patryk Czajka, Karol Farbiś i Krzysztof Pszeniczny)
7. miejsce (Stanisław Barzowski, Bartosz Łukasiewicz i Paweł Wegner)
10. miejsce (Daniel Grzegorzewski, Paweł Kura i Kamil Żyła)
2014 1. miejsce (Wojciech Nadara, Grzegorz Prusak i Marcin Smulewicz)
5. miejsce (Kamil Dębowski, Błażej Magnowski i Marek Sommer)
6. miejsce (Adrian Jaskółka, Adrian Jaskółka i Jan Kanty Milczek)
7. miejsce (Karol Farbiś, Krzysztof Pszeniczny i Marek Sokołowski)
8. miejsce (Sebastian Jaszczur, Mateusz Puczel i Magdalena Szarkowska)
9. miejsce (Paweł Kura, Bartosz Tarnawski i Kamil Żyła)
2013 1. miejsce (Jarosław Błasiok, Tomasz Kociumaka i Jakub Oćwieja)
6. miejsce (Adam Czapliński, Karol Farbiś i Krzysztof Pszeniczny)
8. miejsce (Kamil Dębowski, Błażej Magnowski i Marek Sommer)
9. miejsce (Adam Karczmarz, Leonid Logvinov i Jan Kanty Milczek)
10. miejsce (Paweł Kura, Bartosz Tarnawski i Kamil Żyła)
2012 1. miejsce (Jarosław Błasiok, Mirosław Michalski i Jakub Oćwieja)
2. miejsce (Marcin Andrychowicz, Maciej Klimek i Tomasz Kociumaka)
5. miejsce (Wojciech Nadara, Grzegorz Prusak i Marcin Smulewicz)
6. miejsce (Dawid Dąbrowski, Adrian Jaskółka i Adam Karczmarz)
9. miejsce (Łukasz Marecik, Piotr Smulewicz i Kamil Yurtsever)
2011 1. miejsce (Tomasz Kulczyński, Jakub Pachocki i Wojciech Śmietanka)
2. miejsce (Adam Karczmarz, Maciej Klimek i Tomasz Kociumaka)
3. miejsce (Bolesław Kulbabiński, Mirosław Michalski i Jakub Oćwieja)
7. miejsce (Adrian Jaskółka, Jan Kanty Milczek i Krzysztof Leszczyński)
9. miejsce (Bartłomiej Gajewski, Łukasz Marecik i Marek Rogala)
2010 1. miejsce (Tomasz Kulczyński, Jakub Pachocki i Wojciech Śmietanka)
3. miejsce (Adam Karczmarz, Maciej Klimek i Tomasz Kociumaka)
9. miejsce (Mateusz Litwin, Daniel Malinowski i Grzegorz Prusak)
10. miejsce (Jarosław Błasiok, Damian Karasiński i Jakub Oćwieja)
2009 1. miejsce (Jakub Łącki, Piotr Niedźwiedź i Wojciech Śmietanka)
2. miejsce (Marcin Andrychowicz, Tomasz Kulczyński i Piotr Mikulski)
3. miejsce (Damian Karasiński, Marcin Kościelnicki i Wojciech Tyczyński)
8. miejsce (Jarosław Błasiok, Tomasz Kociumaka i Jakub Oćwieja)
9. miejsce (Karol Kurach, Krzysztof Pawłowski i Michał Pilipczuk)
10. miejsce (Michał Jastrzębski, Bolesław Kulbabiński i Maciej Klimek)
2008 1. miejsce (Tomasz Kulczyński, Jakub Łącki i Piotr Mikulski)
2. miejsce (Karol Kurach, Krzysztof Pawłowski i Michał Pilipczuk)
3. miejsce (Piotr Niedźwiedź, Wojciech Śmietanka i Wojciech Tyczyński)
2007 1. miejsce (Marek Cygan, Marcin Pilipczuk i Filip Wolski)
2. miejsce (Tomasz Kulczyński, Jakub Łącki i Jakub Radoszewski)
5. miejsce (Piotr Świgoń, Wojciech Tyczyński i Szymon Wrzyszcz)
8. miejsce (Piotr Niedźwiedź, Wojciech Śmietanka i Filip Wieczorek)
2006 1. miejsce (Marek Cygan, Marcin Pilipczuk i Filip Wolski)
2. miejsce (Jakub Łącki, Jakub Radoszewski i Bartłomiej Romański)
4. miejsce (Krzysztof Dulęba, Marcin Michalski i Tomasz Idziaszek)
6. miejsce (Karol Kurach, Krzysztof Pawłowski i Michał Pilipczuk)
2005 1. miejsce (Marek Cygan, Marcin Pilipczuk i Piotr Stańczyk)
2. miejsce (Marcin Michalski, Paweł Parys i Bartłomiej Romański)
4. miejsce (Krzysztof Dulęba, Jakub Łącki i Marek Żylak)
5. miejsce (Szymon Acedański, Tomasz Idziaszek i Jacek Jurewicz)
7. miejsce (Krzysztof Grygiel, Tomasz Kazana i Jakub Radoszewski)
2004 1. miejsce (Marcin Michalski, Paweł Parys i Bartłomiej Romański)
3. miejsce (Marek Cygan, Marcin Pilipczuk i Piotr Stańczyk)
6. miejsce (Szymon Acedański, Tomasz Idziaszek i Jacek Jurewicz)
8. miejsce (Piotr Cerobski, Krzysztof Dulęba i Maciej Przewoźnik)
2003 1. miejsce (Tomasz Malesiński, Krzysztof Onak i Paweł Parys)
5. miejsce (Michał Adamaszek, Marcin Michalski i Marcin Pilipczuk)
2002 1. miejsce (Łukasz Kamiński, Tomasz Malesiński i Paweł Parys)
2. miejsce (Tomasz Czajka, Andrzej Gąsienica-Samek i Krzysztof Onak)
2001 1. miejsce (Łukasz Kamiński, Eryk Kopczyński i Tomasz Malesiński)
2. miejsce (Tomasz Czajka, Andrzej Gąsienica-Samek i Krzysztof Onak)
2000 1. miejsce (Tomasz Czajka, Andrzej Gąsienica-Samek i Marcin Stefaniak)
2. miejsce (Krzysztof Onak, Jakub Pawlewicz i Tomasz Waleń)
5. miejsce (Łukasz Anforowicz, Łukasz Kamiński i Michał Kozłowski)
1999 1. miejsce (Jakub Pawlewicz, Marcin Stefaniak i Tomasz Waleń)
2. miejsce (Łukasz Anforowicz, Marek Futrega i Eryk Kopczyński)
5. miejsce (Adam Borowski, Marcin Mucha i Piotr Sankowski)
1998 1. miejsce (Bartosz Klin, Marcin Sawicki i Marcin Stefaniak)
2. miejsce (Adam Borowski, Jakub Pawlewicz i Piotr Sankowski)
3. miejsce (Łukasz Kowalik, Tomasz Waleń i Paweł Wolff)
1997 1. miejsce (Bartosz Klin, Marcin Mędelski-Guz i Marcin Sawicki)
2. miejsce (Łukasz Kowalik, Mateusz Lipczyński i Tomasz Waleń)
1996 1. miejsce (Marcin Mucha, Jakub Pawlewicz i Krzysztof Sobusiak)
2. miejsce (Bartosz Klin, Marcin Mędelski-Guz i Marcin Sawicki)
3. miejsce (Michał Bobran, Grzegorz Jakacki i Radosław Szklarczyk)