To jest stara, nieaktualizowana już wersja portalu wydziałowego. Zapraszamy na www.mimuw.edu.pl.
Wydział MIM Uniwersytet WarszawskiFaculty of MIM University of Warsaw

Wyszukiwarka

Pomiń menu

Konkurs PTM na najlepszą pracę studencką z teorii prawdopodobieństwa i zastosowań matematyki

Strona konkursu: http://www.math.uni.wroc.pl/ptm/index.php/Konkursy/Konkursy


Rok 2011

Tomasz Tkocz został laureatem I nagrody Konkursu PTM na najlepszą pracę studencką z teorii prawdopodobieństwa i zastosowań matematyki za pracę "Miara Gaussowska jednokładnych obrazów zbiorów wypukłych rotacyjnie niezmienniczych w Cn" (opiekun pracy: prof. Rafał Latała), zaś Paulina Szymańska II nagrody za pracę "Modelowanie procesu samoregulacji genu" (opiekun pracy: dr hab. Jacek Miękisz).


Rok 2010

Miło mi Państwa poinformować, że Marek Adamczyk został laureatem I nagrody XLIV Konkursu PTM na najlepszą pracę studencką z teorii prawdopodobieństwa i zastosowań matematyki. Nagrodzona została praca magisterska pana Adamczyka z matematyki p.t. "Analiza algorytmu zachłannego dla problemu skojarzeń stochastycznych", napisana pod kierunkiem dr. Marcina Muchy. Gratulacje dla laureata i opiekuna.

Krzysztof Diks


Rok 2009

Marcin Małogrosz został laureatem I nagrody Konkursu PTM na najlepszą pracę studencką z teorii prawdopodobieństwa i zastosowań matematyki za pracę "Nierówności splotu infimum i ich zastosowania" (opiekun pracy: prof. Rafał Latała), zaś Krzysztof Choromański II nagrody za pracę "Analiza ewolucji grafów losowych ze złożona struktura wierzchołków na przykładzie modelu Complex Preferential Attachment Scheme" (opiekun pracy: dr hab. Jacek Miękisz).


Rok 2008

Z przyjemnością informuję, że praca magisterska Kamila Kosińskiego "Uogólnienia twierdzeń granicznych dla produktów sum zmiennych losowych'' zdobyła I nagrodę w organizowanym przez oddział wrocławski PTM konkursie na najlepszą pracę studencką z teorii prawdopodobieństwa i zastosowań matematyki. Opiekunem pracy był prof. Rafał Latała.

Paweł Strzelecki


Osiągnięcia

2013 — III nagroda (Tomasz Jetka)
2011 — I nagroda (Tomasz Tkocz)
II nagroda (Paulina Szymańska)
2010 — I nagroda (Marek Adamczyk)
2009 — I nagroda (Marcin Małogrosz)
II nagroda (Krzysztof Choromański)
2008 — I nagroda (Kamil Kosiński)